ProfilyNaturalisticky drsná Sněhurka

 

Po dvou trailerech přichází pětiminutový rozšířený pohled na naturalisticky předělanou pohádku. Charlize Theron jako zlá královna má nakročeno, aby se démoničností vyrovnala té z Disneyho, Sněhurka Kristen Stewart bude holka do nepohody, co se nebojí zdrhat i dírou na splašky, když jí jde o kejhák.
 
A Hemsworth vyměnil kladivo za sekeru a trochu si v Temném lese zasvinil kamizolu. Animatronické potvory vypadají opravdu spektakulárně, v čele s
(asi) trollem, a holky v brnění s mečem jdou na dračku už od Johanky z Arku. Proč ne, povídám. Jestli se Rupertu Sandersovi tahle prvotina vydaří, zlobit se rozhodně nebudeme. Kvalitních dospělých fantasy velkofilmů je po Pánovi Prstenů jako šafránu po zimě - rehabilitaci pošramocené pověsti žánru tak nelze, než fandit.
maku 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]