ProfilyNový Burton: Depp je upír

 

Na motivy gotické mýdlové opery ze šedesátých let natočil Tim Burton svůj další film. S Johnnym Deppem, Helenou Bonham Carter a skladatelem Dannym Elfmanem, samozřejmě. A z prvních pohledů to vypadá, no, minimálně šíleně. Hláškující Depp jako upír, probuzený po několika stech letech do úchylných sedmdesátých let, sexy mrška čarodejnice Eva Greenová, Chloë Grace Moretz, Michelle Pfeiffer a Christopher Lee. Korunu všemu však nasazují poslední záběry traileru s Alicem Cooperem.

joho

více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]