ProfilyG.I. Joe plus Rock a Bruce

 

V průběhu blížícího se léta se do kina vrátí jednotka těch nejlepších vojáků světa ve filmu G. I. Joe: Odveta. Studio Paramount cítí, že přestože nebyl první díl nejlépe přijat a dokonce na sebe v kinech ani nevydělal, má tato látka veliký potenciál. Pro větší úspěch proto udělalo pár změn - tou hlavní je, že mezi členy jednotky připojí postavy ztvárněné Dwaynem "The Rockem" Johnsonem a Brucem Willisem. Trailer vypadá zajímavě, snad se dočkáme povedené akční nářezovky.
joho
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]