ProfilyDruhá hra o trůny se blíží!!!

 

Je to tady. Již za necelý týden se na obrazovky vrátí Hra o trůny se svou druhou řadou, je proto jedině na místě se podívat na trailer. Ten má výhodu v tom, že už ze sebe nemusí dělat něco exkluzívně akčního, Hra o trůny si svoje fanoušky získala, toto video tak jen lechtá jejich očekávání. Pěkné atmosférické záběry a interesantní dialogy, tu a tam nějaký ten šerm pro krvechtivce (zdá se, že i bitvy tentokrát budou), vše podbarvené stylovou hudbou. Jedno je jisté, zima začala a bude krutá.
joho
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]