ProfilyKdyž se hněvají Titáni...

 

Počítejte se mnou, kolik potvor se v ukázce objeví. Jedna, dvě, tři, čtyři, pě- Ale huš, to byla Andromeda? 
 
Rychlá rekapitulace před čtvrteční premiérou. Všichni se shodneme, že minulý díl byl prostě popkornový průser, který nedával smysl po žádné stránce, krom té kasovní. Když se ale oprostíme od okovů předsudků a uvědomíme si, že tohle bude vlastně úplně nový film, který navíc už neprasí Davisovo dílo stejným názvem, vychází najevo, že by tahle antická řežba mohla Liebesmanovi i fungovat. Já osobně bych se kvůli akčňáku ve stylu God of War vůbec nezlobil. Ale je pravda, že trailer šlapal i minule, a výsledek potom mával ze dna žumpy. Tak uvidíme.
maku
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]