ProfilyJennifer Love Hewitt v bordelu

 

Tento trailer je na seriál Client List, v němž hraje Jennifer Love Hewitt vzornou manželku a matku dvou dětí, která začne pro nedostatek financí brigádničit v masážním salonu (bordelu). Seriál vzniká podle dva roky starého filmu, v němž hrála Jennifer Love Hewitt manželku a matku dvou dětí, která začala brigádničit v bordelu. No, sice to tak docela nechápeme, ale jestli se tahle šik slečinka svlékne, bude mít seriál nějakou přidanou hodnotu.
joeho
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]