ProfilyMuži v černém potřetí

 

Jsou tady, aby nás ochránili před mimozemským šmejdem. Jejich jména jsou tvořená písmeny, jejich obleky jsou vždy skvělé, jejich zbraně by si přál každý s lehce psychopatickými sklony. Tentokrát se J bude muset vrátit v čase, aby zachránil svého kolegu. Hrozí spousta nadupané akce, zábavy a skvělých vizuálních triků, na něž jistě padla podstatná část z příjemného více než 200 milionového rozpočtu. To vše zabaleno v 3D hávu. Jak to dopadne, uvidíme 31. května.
joho 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]