ProfilyLíbáš jako hovado?

 

Zábava od Boha nestačila, na scénu přichází ďábel. A vypadá to přímo na srandu k popukání! Herci skotačí kdesi na prázdninách uprostřed exotického ráje, trousí prapodivné hlášky, a vydělávají peníze z ovcí! Poledňáková se vrací, a my, co jsme měli radost z jistého zlepšení kvality některých českých filmů (Okresní přebor. A ještě ten film s Vetchým a Krobotem, o fotbale.), začínáme dostávat osypky.
joho 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]