ProfilyNakrknutý důchodce Danny Trejo

 

Další nakrknutý důchodce čistí město od lidské špíny!
Bývalý vietnamský hrdina má těžký život. Po návratu na něj nečekaly žádné pocty, spíš opovržení společnosti. A ani po letech o něj nikdo nestojí. Danny Trejo žije takřka na okraji společnosti... až jednou narazí na partičku mladých, pěkně rozjetých skinheadů. Nehledá problémy - ty si vždycky najdou jeho!
A tak po chvilce Danny Trejo odchází středem a za ním na zemi zůstávají ležet na zemi zbytky "vyvolené" rasy. Veterán se stává hrdinou a městskou legendou. Možná, že nadešel čas vzít právo do vlastních zkrvavených rukou! 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]