ProfilyLevitt, Willis a cesta časem

 

Nevím, jak vám, ale mě zatraceně chybí filmy, které nemají za zadkem známou značku. Pokud máte stejný problém jako já, určitě se vyplatí počkat na listopad, kdy do kin dorazí akční sci-fi Looper. V ní už podruhé spojí síly režisér Rian Johnson a Joseph Gordon-Levitt, kteří se naposledy viděli i hodně povedené noirovky Zmizení. O co tu jde? 
 
Levitt hraje vraha, který cestuje v čase a likviduje nepohodlné lidi. A jednoho dne se stane on sám nepohodlným a má zabít svoje starší já, které má tvář Bruce Willise. A hned je zaděláno na pořádnou jízdu, která by nás rozhodně neměla zklamat. Vedle zmíněných pánů se před kamerou ukáže zarostlý Jeff Daniels a Emily Blunt, která podle scény v ukázce, začala brát drogy nebo naspala jen jednu hodinu před natáčením. 
riza 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]