ProfilyZmutovaný šmejd z Chernobylu

 

Chlápek od vizuálních efektů režíruje monster horror, který napsali tři lidi dohromady. Fíha. Shrňte mi někdo líp definici propadáku. No, dobře, dobře, zkusíme tomu dát šanci.
Kámoši na letním výletě do Chernobylu, který se změní v noční můru.
 
Radioaktivní smrady už jsme viděli v Hills Have Eyes a docela to fungovalo, hlavně Aaron Stanford si vyjel na sólovku ve stylu Bruce Campbella. Můj Chernobylskej denník bude lekavější podívaná, kulisy opuštěného města naznačují zatraceně falloutovskou atmosféru, která by mohla přehlušit i tisíckrát omílané klišé s malou holčičkou. Lidožravých mutantů není nikdy dost, tak doufám, že nám je Oren Peli taky ukáže, narozdíl od Paranormal Activity, která byla strašidelná asi jako večerníček.
maku 
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]