ProfilyPoupata – film ověnčený Českými lvy se vrací do kin

 

 

Na základě výrazného úspěchu dramatu Poupata na Českých lvech 2011, kde získal tento snímek čtyřiČeské lvy - cenu pro nejlepší film, nejlepší režii (Zdeněk Jiráský), nejlepší kameru (Vladimír Smutný) a nejlepší herecký výkon v hlavní mužské roli (Vladimír Javorský), se rozhodl distributor Bontonfilm nasadit titul znovu do kin.


 

V Praze bude uveden od 8. 3. v CineStar Anděl (minimálně na jeden týden), diváci ho mohou vidět i v Biu Oko (7. 3.) a kinu Mat (17. – 18. 3.).  Ve druhé polovině března Poupata nasadí i kino Světozor. 

 

Nejlepší český film roku 2011 podle verdiktu České filmové akademie budou moci zhlédnout diváci i mimo Prahu. V Olomouci (kino Metropol) budou Poupata k vidění 12., 14. a 15. 3., v Jablonci 6. 3., v Uherském Hradišti 7. 3., Náchodě 12. 3., Jičíně 13.3,  Kopřivnici 12. 3. a v Kolíně 26.3.Další kina a termíny uvedení určitě ještě přibydou.

více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]