ProfilyOKRESNÍ PŘEBOR hraje první ligu!!!

 

 
Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka přilákal za první víkend 116 159 diváků.
 
Nová česká komedie režiséra Jana Prušinovského Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka odstartovala za nebývalého zájmu a účasti 116 159 diváků a předvedla tak nejlepší výkon ze všech letošních filmů. Film zároveň mezi českými filmy obsadil i 2. místo v celé historii.
 
V hlavní roli trenéra Pepika Hnátka exceluje Miroslav Krobot, který se snaží svůj fotbalový tým Slavoj Houslice téměř doslova dokopat z okresního přeboru do krajského. Trenér je přesvědčený, že když budou hráči, včetně podlézajícího kapitána Jirky Luňáka (Ondřej Vetchý), hvězdy týmu Kužela (David Novotný) a brankáře Káji (Jakub Kohák), plnit jeho pokyny, úspěch v podobě vytouženého postupu se musí dostavit. I proto (a někdy i navzdory tomu), že má kolem sebe skvělé pomocníky – předsedu klubu Václava Orla (Luděk Sobota), pokladníka Ludvíka Hovorku (Pavel Kikinčuk) a sexuálně zdatného zdravotníka Adolfa Větvičku (Leoš Noha).
 
Ve filmu zazní i Hnátkův motivační projev k mužstvu: „Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“ Blahopřejeme tvůrcům a producentům filmu, že jejich film hraje nejméně 1. ligu. Vždyť se už tento víkend na některých ligových stadionech ozývalo volání některých nespokojených fanoušků „Chceme Hnátka!“ 
 
Producentem filmu Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka je společnost Media Pro Pictures a koproducentem TV Nova. V kinech jej distribuuje společnost Bontonfilm.
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]