ProfilyKomedii Svatá čtveřice uvidí jako první diváci ve Vítkovicích

 

 
Nudíte se v posteli? Inspiraci můžete načerpat u scenáristy Michala Viewegha. Ten napsal scénář ke komedii o dvou manželských párech, kterou do filmové podoby převedl režisér Jan Hřebejk. Premiéru v českých kinech má 23. srpna, ale úplně první veřejná projekce proběhne již 20. srpna ve Vítkovické hale Gong.
 
„Tohle si od Viewegha nepřečtete, to musíte vidět.“ Tímto podtitulem láká diváky nová komedie Jana Hřebejka, ke které napsal svůj úplně první původní scénář Michal Viewegh. Všechny předchozí filmy, k nimž napsal scénář, totiž tvořil podle vlastní knižní předlohy. A tak teď poprvé diváci o příběhu filmu nic netuší a díky tomu bude Svatá čtveřice o to větším překvapením. 
 
A prvními - a tedy i nejpřekvapenějšími - budou ti diváci, kteří se zúčastní úplně první veřejné projekce filmu Svatá čtveřice, která proběhne v pondělí 20. srpna od 19:00 v Multifunkční aule Gong v Dolních Vítkovicích. 
 
A uvidí nejen film, na první premiérové projekce se totiž budou moci přímo setkat s herci a tvůrci filmu – za prvním publikem osobně přijdou režisér Jan Hřebejk, scénárista a spisovatel Michal Viewegh, herci Hynek Čermák, Viktorie Čermáková a Marika Procházková.
 
Vstupenky na tuto výjimečnou kulturní událost lze koupit v libovolné pobočce sítě Ticketportal. Jejich cena se pohybuje v rozmezí od 160 do 250 Kč. Pobočku si můžete vyhledat například na http://www.ticketportal.cz/. 
 
A o čem film Svatá čtveřice vypráví? To zatím jeho tvůrci jen naznačují, nechtějí publikum připravit o překvapení. Hrdinové Svaté čtveřice, elektrikáři Ondra (Hynek Čermák) a Vítek (Jiří Langmajer), jsou kolegové z práce, kamarádi a navíc sousedi z dvojdomku, ve kterém oni a obě jejich rodiny žijí v naprosté harmonii. Jejich manželky, Dita (Viktorie Čermáková) a Marie (Marika Procházková), se mají rády, Ondrovi dospívající synové chodí s Vítkovými dospívajícími dcerami, prostě všeobjímající idyla, kterou narušuje jediná věc - ubíjející stereotyp manželské erotiky obou manželských párů. Ondra a Vítek ale dostanou možnost odcestovat na exotickou brigádu na karibský ostrov, kde nedávný hurikán zničil elektrické vedení. Když tedy osud hodí mužům rukavici v podobě atraktivní pracovní cesty, zvednou ji i jejich ženy a do Karibiku je doprovodí. A právě tam, v izolovaném exotickém ráji, se rozhodnou vyřešit ubíjející stereotyp manželské erotiky poměrně originálním způsobem. A od té chvíle jejich sexuální život už nebude nikdy stejný. A nudný…
 
Michal Viewegh definuje žánr filmu Svatá čtveřice rafinovaně. „S Honzou Hřebejkem jsme si slibovali, že natočíme milostnou komedii - a tohle je milostná komedie. Jemná milostná komedie. Jemně nemravná.“
 
více filmů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]