ProfilyNoc Tisíce vlků

alt

Dalš ínovinku si pro nás připravilo vydavatelství IDW Publishing. Jedná se o velice krátký třídílný komiks, ze kterího zatím vyšel první sešit. Ten nám slibuje příjemný fantasy horor, který se s ničím nepára a krve i atmosféry nám dá do sytosti. na svědomí ho mají u nás neznámá jména Bobby Curnow a Dave Wachter. Můžeme jen doporučit.

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]