ProfilyY: Poslední z mužů 6 – Holky s holkama

alt

Vydavatelství BBart vydává comicsy pravidelně jednou za dva týdny čímž dělá nám fanouškům nemalou radost. Přidáme-li k tomu fakt, že vydává to nejlepší co na comicsové scéně existuje jsme v sedmém nebi. Stejně tak příští týden nás čeká dílo, které patří k tomu nejlepšímu a to již šestý díl "Ypsilonky". Pokračování postapokaliptické odysey bude sice stránkovým rozsahem o proti předchozí knize menší (128 stran), ale díky tomu nás kniha bude stát příjemných 399 Korun. Již za necelý týden se tak můžeme těšit na pokračování příběhu o přiblblém Yorickovi, agentce 355, dr Mannové a samozřejmě opičáka Ampersanda!

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]