ProfilyDeath Note 4

alt

To že čas letí o závod je jasné. Den za dnem tvoří týdny, měsíce a roky. Každý den sme krůček blíž smrti aniž bychom  si to pořádně uvědomovali. To nám může připomenout i to, jak rychle rostou řadová čísla vydaných mang od Crwe! Naruto, Crying Freeman a v neposlední řadě Death Note - Zápisník smrti. Toho se již začátkem příštího týdne dočkáme znovu ve čtvrté knize.  Tak doufejme, že nás si nikdo nezapíše a zatím si prohlédněte obálku a anotaci.

Druhý smrtonoš
Zjevení druhého Kiry zkomplikovalo už tak nelehkou situaci vyšetřovacího týmu. Na pozvání L vstupuje do týmu i Light. Rychle se mu podaří dešifrovat skutečný význam zprávy svého následovníka. Co přinese střetnutí dvou vlastníků Zápisníků smrti?

více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]