ProfilyCREW přináší Ultimates!!!

 

 
Crew právě začala vydávat nový magazín Ultimate Spider-Man a spol., téměř sto stránkový komiksový sborník věnovaný tomuhle novému, ale nikoliv neznámému vesmíru. 
 
Ultimate Spider-Man a spol. bude rozdělený na dvě poloviny. Jednu půlku obsadí vždycky Ultimate Spider-Man a druhou bude mít pro sebe na tři čísla Ultimate Fantastic Four a pak ji vystřídá Ultimate X-Men. Od každé série najdete v novém dvouměsíčníku dva sešity, čili v podstatě budeme vydávat tempem, jakým to vycházelo v zahraničí – dvanáct sešitů ročně (pokud tedy nenarazíme na nějaký extraopulentní díl, jako je hned první sešit Ultimate Spider-Mana).
 
Jasně, vydávat magazín je odvážný krok,“ tvrdí vydavatelé, „ale když jsme si řekli, že to vyzkoušíme a zjistíme, jestli se doba už změnila, tak byly Ultimate komiksy jasnou volbou. Jsou zábavné, zběsilé, akční, temné, trochu cynické, monumentální, s mladými a uvěřitelnými hrdiny.  Nejenže můžete sledovat slavné borce od prvních superkrůčků, bez nějakých vysvětlivek a komentářů „stalo se v čísle 345“, ale navíc jsou to série od těch nejlepších scenáristů a kreslířů.“
 
Ultimate Spider-Mana si šéfuje Brian Michael Bendis a kresbu má na starosti pavoučí veterán Mark Bagley, zatímco Ultimate Fantastic Four bojuje pod taktovkou Warrena Ellise a jeho akční vize zhmotňuje dlouholetý tvůrce Supermana, dynamický Stuart Immonen. A až přijdou Ultimate X-Meni, tak s nimi dorazí i Mark Millar a Adam Kubert! 
 
Na českou komiksovou scénu tedy přichází Ultimates. Spider-Man má svou pozici jistou, o X-Menech a FF se rozhodne podle zájmu čtenářů. Uvidíme,  kteří z nich budou na stránkách pokračovat, jestli se budou střídat, nebo jestli pro ně třeba vznikne vlastní magazín. 
Je to koneckonců Ultimate svět. 
Možné je všechno.
 
více komiksů >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]