ProfilyX-Com (25.7.2009)

 

 
Uplynul týden a já se vracel zpět na místo bolesti, do Ralska. Zabandážovaná haksna byla částečně provozuschopná a tudíž jsem si scénář s havarujícími mimozemšťany z produkce týmu Peruni nemohl, no spíš nechtěl nechat ujít. 
 
Asi jsem si chtěl něco dokázat. Nedávné selhání na Vyvedení spojené s haksnou, která při blbém došlapu stále bolela jako čert, mě sralo víc a víc. Ralsko se nezměnilo. Změnil se jen typ a pojetí akce, která byla označená jako tréninková pro skupinu týmů se jménem Zvířecí farma. Na tu jsme se tak dostali spolu s Barakudami, naším spřáteleným týmem jehož někteří členové stály u mého vstupu do paintballových válek. 
 
 
A tak jsem s pobolívající hnátou, stejně jako s Ankou, alias Bojovým muckem a týmem Barakuda podminovával úly, sbírali mimozemské artefakty a bojoval nejen proti ufounům s tykadly, ale i konkurenční armádě složenou s dalších týmů Farmy zvířat, mezi nimiž nechyběly ani Černé svině ze severu v čele s Basandy, s níž jsme pokecaly na Bitvě o Duklu. Začínal jsem si uvědomovat, jak je ten paintballový svět malý. Stejně jako jsem si uvědomil, že paleta paintballových her může být opravdu pestrá. Proti mimozemšťanům jsem ještě nestřílel. Stal jsem se tak militantním Foxem Mulderem. Na kvér jsem si místo padesátkového zásobníku uraženého během nočního putování na Vyvedení nasadil macatou bandasku na 200 kulí. Pravidla to dovolovala a zbraň tak vypadala trochu fantasticky.
 
 
A tak jsem s bandaskou a se zbrusu novou záložní zbraní, pistolí TPX, pajdal mezi komíny s pneumatik, v okolí polorozpadlých baráků (ty byly určeny jako radioaktivní zóny a tudíž se do nich nesmělo vstupovat) a snažil se nedělat moc velkou osudu. Cejch Letního vyvedení, které jsem vnímal jako svou velkou prohru a hanbu, pořád pálil. Navíc, abych se přiznal, jsem smysl hry tak nějak moc nepobíral. Asi jsem si blbě přečetl pravidla a při úvodní rozpravě moc nedával pozor. Nějaké body, artefakty, zapojení třetí strany, krádeže artefaktů od konkurenční skupiny. Sakra, já chci střílet. Do hajzlu. U jednoho z baráků mě zaskočila vostrá dlouhá dávka ze sportovní zbraně. Rozsekala mě na hadry. Hajdy na mrtvoliště a znovu zpátky. Ani maska se žlutým sklem, které zlepšuje viditelnost mi moc nepomohla.
 
 
A nedařilo se a nedařilo. Naše armáda nasbírala nějaké bedny, symbolizující artefakty, které měly hodnotu bodů, jež se pak po akci měly sečíst a určit vítěze. Dobrovolně jsem se přihlásil k jejich ochraně. Zvolil si místo, střeleckou pozici a vyčkával. Po několika minutách jsem si zapálil cígo. Aby to čekání lépe utíkalo. Vzápětí mě sesmahli. Úplně z jiné strany, než bych čekal. A tak zpátky na mrtvoliště. Ani jsem svou krásnou záložní zbraň, vytáhnout nestačil. Jinými slovy, celou dobu jsem jí tahal zbytečně. Nebo spíš pro okrasu. Tohle se fakt moc nevyvedlo.
 
 
Ono tak nějak všechno bylo trochu na levačku. Tedy ve mě, což s akcí nemělo nic společného. Snad chvilková rozkolísanost, snad bolavá haksna, nedestatek válečnického nadšení, snad deprese z minulé akce... poprvé jsem cítil, že nebojuji s takovým nadšením jako doposud vždycky. Nicméně později se z této tréninkové akce (ano tato akce byla na military webu označená jako trénink), vyklubala tradiční akce pořádaná týmem Perun v dalších pár letech. Mimochodem... dostali jsme na prdel. Tak jsem oslavil svoje dvaačtyřicáté narozeniny.
 
 
X-Com
Date: 25.7.2009
Pořadatel: tým Perun
Lokace: Ralsko, letiště Hradčany
Tréninková akce se sci-fi námětem, která měla potenciál stát se do budoucna tradiční velkou akcí
 
PROFIL FOTO
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 09. Letní vyvedení 2009: Operace Enigma
Paintballový deník (následující akce): 11. Meč cti 
 
 
ODKAZY: 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]