ProfilyPistolový turnaj TT (24.10.2010)

 

 
Stojím před paintbalovými barvami zmalovanou překážkou na jedné straně paintballové arény týmu Two Towers. Napravo, s pistolí laufem sklopeným k zemi, stojí Pavel Duben, který si v paintballovém světě říká Sam, nalevo Michal, kterého s Ankou občas žertovně titulujeme Štramák. 
 
Za chvíli to začne. Bude třeba vystřílet tři protivníky na druhé straně arény, kterou od nás dělí spousta překážek, nenechat se zabít a ukradnout jim vlajku, kterou musíme dopravit zpátky do našeho rohu. To vše do pěti minut. Na písknutí vystartujeme. V naší první hře a současně druhé hře celého turnaje, který má ambice vstoupit do paintballových dějin jako tradiční, pokračující událost.
 
 
Tato akce již od začátku budila (nejen u mě) dojem dobrého nápadu. Nechat doma klasické velké kvéry a zastřílet si jenom záložkami... tedy záložními zbraněmi, pistolemi. Jediné co mi vadilo byla forma turnaje... po zpackaném PCAC jsem začal mít k boji který byť jen trochu zavání sportovním kláním, okamžitou averzi. Pak se akce označila jako Mistrovství republiky ... což mě znechutilo úplně. Paintball jsem totiž vždycky vnímal jako boj a ne sportovní klání. Naštěstí tu byl Rajko, záruka, že se nebude jednat o hovadinu spojenou se ztrátou času. Ale i přes to jsem se na tuto akci moc netěšil, ani netvářil. Nicméně, přijel jsem. Stejně jako mnoho dalších známých tváří.
 
 
Záložní zbraň se většinou používá, když je protivníkem zasažen primární kvér a životnost bojovníka vyzbrojeného pouze s ní není příliš vysoká. Nicméně zde byla jediným prostředkem, jak nepřítele eliminovat. Válečníci rozdělení do tříčlenných týmů tak s bouchačkami v ruce naháněli jeden druhého ve snaze do vygumovat z povrchu arény... a ono to bylo i přes zmíněný sportovní nádech chytlavé. Stejně jako neotřelé a v konečném důsledku zábavné. 
 
 
My jako Bratránci... avizovaná část týmu, které skoro vůbec.. no spíš vůbec nevídám, splnila očekávání a i když byla přihlášena, nedorazila a tak Bohouš hrál s Noxem a přibral k sobě Davida s Buldoků a já hrál s Michalem a přibrali jsme k sobě Pavla z Hochů od Zborova. Bratránkovražedný boj byl tak taky jednou z etap tohoto painballového zážitku a nebyl ani prvním ani posledním. Mimochodem Bohoušovi se během něj podařilo přestřelit celou arénu a luxusním padáčkem mě vyřadit ze hry.
 
 
Je po všem. Naše první hra skončila. Zůstal jsem jako poslední. Ani nevím jakým zázrakem se mi podařilo, poté co oba moji druzi padli, eliminovat dva protivníky a s tím posledním se zastřelit navzájem... Pán bůh asi nebyl doma. Vlajku jsem ubránil... remíza je lepší než prohra. Moje první obavy byly neopodstatněné. I se sportovním konceptem může být zábava. Příště jedu určitě zase. Další turnaj se má prý konat zhruba za půl roku.
 
 

 

Pistolový turnaj TT 
Lokace: TT Battle Aréna, Lužec
Date: 24.10.2010
Pořadatel: Two Towers
Pistolový turnaj

 

 
PROFIL FOTO (080)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 79. UNIT 3
Paintballový deník (následující akce):  81. Obklíčení
 
ODKAZY
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]