ProfilySigfriedova linie 2 (15.8.2009)

 

 

 
Naše akce s pořadovým číslem 14 se nesla v duchu zákopové války. Zákop – klikatá strouha v zemi, součást Mastodontova / Bratránků prostoru na Hrádku, měl za chvíli poznat příboj těl bojovníků, snažících se ho překonat. Před týdnem jsem si to vyzkoušel na výtečném MPCC a tento se naskytla další příležitost.
 
Třeba plazením se ve vysoké trávě, zadýmení prostoru, nebo prostě kamikadze útokem. V vyprávění jsem slyšel, že podobná hra se zde jiš jednou konala a toto by mělo být pokračování. Stejně jako to, že Hrádek je jedno z nejlepších hřišť v Česku. To ale tvrdí téměř každý majitel placu, kde se barevné války odehrávají.
 
 
Bylo fajn potkat se zase s lidmi z Karlovarska, kterých se sjela pěkná hromada a jejichž součástí jsme se v tu chvíli už začínali silně cítit, poklábosit o hovadinách, zasmát se nad Mastodontovo profilem, který vyšel ve Filmagu Speciál, zablbnout si a hlavně zaválčit. Třeba po boku "tuponě" Vikyho se kterým jsme se na MPCC poznali. A bitva stála opravdu za to. Měl jsem z ní fajn pocit, neboť se mi podařilo dokonce někoho zastřelit. Zároveň jsem poznal, jaké svinstvo je vysoká tráva. To hlavně, když jsem zcela náhodou objevil a eliminoval parchanta, který se v ní proplazil až na okraj našeho zákopu, zrovna v místě, kde jsem „hlídal“.
 
 
Jednomu ze zastřelených – vyřazených válečníků, který se potuloval po okolí s napřaženou zbraní asi nepřišlo moc fajn, že jsem po něm opakovaně střílel, ale kdo měl k čertu vědět, že má na laufu přimontovanou kameru a s ní se snaží natočit průběh boje. Počasí se taky vyvedlo. Sluníčko pálilo víc než moje A5 se kterou se mi ze zákopu z krytu za pneumatikama podařilo vyčistit zákeřného parchanta schovávajícího se za křovím. Jo, už jsem si začínal připadat jako válečník. 
 
 
Prostě vyvedená lokální akce, z které jsme hned po ukončení bojů od Habartova vyrazili směrem do Roudnice nad Labem, kde probíhala dvoudenní bitva. Sakra člověk aby se rozdvojil, když chce stihnout všechno na co se těší. A na pohodáře Vigga, se kterým jsme se seznámili, když jsme navštívili jeho sádek z MacGyverem jsme se těšili více než dost. Stejně tak na tým Černých lidí, které jsme si pamatovali z Boje o Dukelský průsmyk.
 
 
Bohouš posléze oznámil, že toto byla poslední otevřená akce na Hrádku a že další již budou uzavřené a přísně podle MP pravidel. Nakonec, proč ne. Na Hrádek se asi určitě ještě podíváme.
 
Sigfriedova linie 2 
Lokace: Hrádek
Date: 15.8.2009
Pořadatel: Bratránci
Otevřená hra
 
PROFIL FOTO (014)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 13. MPCC 2009: Caporetto 1917
Paintballový deník (následující akce): 15. Duo Battle
 
 
ODKAZY
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]