ProfilyHappy Balls u Lebkounů (11.7.2009)

 

 
Husiti jezdili na své Spanilé jízdy, aby poznávali nová bojiště a nové bitvy. Rozhodl jsem se následovat jejich příkladu. Ve světě barevných válek, válka za tebou sama nepřijde, ty musíš jít za ní.
 
Na víkend byly tentokrát dvě zajímavé akce, na které jsme vyrazili společně s MacGyverem, bodrým to velitelem Wolves. První, zvaná Happy Balls u Lebkounů, byla v sádku v Roudnici nad Labem u týmu Lovci lebek, které vede pohodář Vigo kterému je po ruce jeho pucflek Jirka zpravidla opékající klobásky. Viggo má totiž i hospodu a paint bere zčásti jako komerci. A prima se s ním kecá. 
 
 
MacGyver sice zpočátku ohrnoval nos nad malým hřištěm v sádku (neb podle jeho slov on má to nejlepší hřiště v ČR), ale hra založená na systému několika miniher a všeobecné pohodě woodsballové komunity nakonec ani trochu nenudila. On ten prostor skutečně nebyl zrovna rozlehlý ale v těch několika lidech se dal schopně využít. Ať již se bránilo útočníkům hodit do malého baráčku, který byl součástí sádku bombu, nebo se proti sobě přes lehce zvlněný terén hnaly dvě skupiny se zjevným úmylem rozstřílet se na hadry.
 
 
Byla to tak velká velká pohoda, že mě ani neštvalo, že jsem si urazil falešný zásobník u své nové zbraně. Rovněž spoluhráči, mezi které patřil i Rajko z Two Towers (o kterém bude později taky řeč) nebo nadšenci z Black Dogs, patřili mezi ty příjemné momenty pohodové akce. Byla to prostě pohodička mezi svištěním barevných kuliček. Nic víc, nic míň. 
 
 
Dostal jsem „krvákem“ slušnou pecku do hrudi (čímž jsem byl poprvé seznámen kuličkou s krvavě rudou náplní) a taky se mi dostalo při obraně baráčku v němž jsem si několik minut hledal solidní, neprůstřelnou pozici, ponaučení, že proti padáčku se člověk neschová. Nepřátelská kule se nějakým záhadným způsobem, zcela jistě odporujícím fyzikálním zákonům dostala dovnitř, skutálela se mi po rameni a já tak bez jediného výstřelu zvedl pazouru, zařval „Mám“ a vylezl ven. Inu stane se.
 
 
Inspirován MacGyverovým příkladem líčených válečných zásluh („Tam jsem luxusně sejmul támle toho, támhle zase tohodle. A toho třetího jsem sundal Tiberiem. Od boku...“) jsem se taky neostýchal a přidal nějakou svojí hrdinskou historku. Samozřejmě náležitě v můj prospěch přibarvenou. Jen jsem zatím bohužel neměl moc materiálu, který bych si přibarvil. A tak jsem aspoň zvěstoval kolik a jak lidí jsem dnes odstřelil. Začínal jsem si připadat jako válečník. A co víc, hned druhý den mě čekala další bitva. Tentokrát s názvem Černý jestřáb sestřelen. Mimochodem, ten film v němž skupinka vojáků čelí hordám agresivních Somálců se mi hodně líbil.
 
Happy Balls u Lebkounů 
Lokace: Roudnice nad Labem
Date: 11.7.2009
Organizátor: Viggo
Soubor woodsballových miniher
 
PROFIL FOTO 07
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 06. Bitva o chrochtající panenku
Paintballový deník (následující akce): 08. Černý jestřáb sestřelen
 
ODKAZY:
 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]