ProfilyPotrénování na Bamberg Hillu (27.6.2009)

 

 
Dobří holubi se vracejí. Vracel jsem se tedy i já na místo, kde před nějakým tím týdnem započala moje paintballová kariéra. 
 
A co víc, vracel jsem se s novou zbraní (opět Tippman A5, ale s E-Gripem - tedy automat a tentokrát připomínající M4). A nemohl si ji vynachválit. Jak byla lehká. A jak rychle střílela. Do velkého zásobníku, bandasky se vešlo 200 kulí, takže mi nedělalo problém „vykropit“ celou věž z pneumatik i se střelcem vevnitř. Prostě paráda. Stal se ze mě pistolník, rychlý střelec rozsévač kulí. Kulometčík. 
 
 
Na místo rovněž dorazili Chegevary z minulého týdne (na jejich akci při čištění vrchního zákopu jsem zíral s otevřenou hubou) a taky žertéř MacGyver, kterého jsem si pamatoval z D-Day. „Ahoj Macku, kde máš nožík?“ Mac nožík měl a měl i Tiberia, což je paintballová pistole, kterou mi s chutí a rád předvedl. 
 
 
A tak jedno žertovné slovo dalo druhé slovo a nakonec jsme z Plesné s Bojovým muckem odjížděli jako členové týmu Wolves of Rivia, kam nás MacGyver přihlásil proto, abychom prý mohli vidět na některé uzavřené akce pořádané týmy Karlovarské armády. 
 
 
V řečech během pauz mezi střílením, totiž padaly slova o nedávno konané akci Bojová patrola během které prý byla ve hře dokonce vojenská technika, ale hlavně o plánované velké akci VŘSR, která se měla zcela logicky konat někdy na podzim. V říjnu. Všichni básnili, že se bude jednat o paintballový orgasmus. 
 
 
Prostě naše druhá přítomnost na „Bambusu“ se vyprofilovala v celkem zásadní trénink, zásadnější o to, že Bojový muck poprvé navlékl reflexní vestu a šel střílet fotky do bojového pole. Hlavně mojeho válečnického úsilí, samozřejmě. A taky byl zásadní tím, že jsme (sice nevědomky, ale přesto) se staly členy našeho prvního paintballového týmu, což už tady bylo řečeno.  Sice se to stalo jinak, než jsem si představoval, ale prostě se stalo. Totiž takhle...
 
 
Do té doby jsem sice pravidelně prolézal stránky jednotlivých týmů s mlhavou představou, že bych se snad i do nějakého echt uber nadupaného mohl přidat, ale nějak jsem si říkal, že bude možná lepší, když budu jezdit sám a nebudu se na nikoho vázat. Již v té době mě zaujal Pohanský pes (ovšem díky odmítnutí mé prosby zúčastnit se Aleje prokletí, jsem si řekl, že budou asi těžce nafoukaný), nebo tým MG, kde mě zase vadilo pravidlo, že nováček musí nejprve půl roku trénovat a pak se teprve může zúčastňovat her, což bylo pro mě nepřijatelné. 
 
 
Já chtěl bojovat. Střílet. Válčit. A to čím dál tím víc. Měl jsem přeci už druhou zbraň, která to do nepřátel sypala jako o život! I bunkr z pneumatik jsem a střelcem uvnitř přece vykropil, což MacGyver ohodnotil uznalým: „Dobřes ho nakrmil!“
 
Osud tedy rozhodl za mě...
 
 
Taky jsem v té době začal vážně přemýšlet o tom, že začnu propagovat paintball ve svých časopisech. Závislost, spojená s velkým provopočátečním nadšením, začala nabývat konkrétních tvarů.
 
Potrénování na Bamberg Hillu 
Date: 27.6.2009
Lokace: Bamberk Hill (Plesná)
Pořadatel: Military paintball tým Plesná
Paintballový trénink ve stylu přestřelky
 
PROFIL FOTO (005)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 04. Trénink Žandovská nudle
Paintballový deník (následující akce): 06. Bitva o chrochtající panenku
 
ODKAZY: 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]