ProfilyMeč cti (26.7.2009)

 

 
Den po mimozemském tréninku na Ralsku se válčilo v Libé u Chebu, ve staré monstrózní textilce. Válčilo se o Meč cti, což měl na organizátorské svědomí „náš“ tým Wolves of Rivia, jehož jsme byli s AnduliT alias Bojovým Muckem členy. 
 
To že jsme jeho některé členy doposud vůbec neviděli, nás moc netrápilo. Nebo jsme spíš tento fakt ignorovali. Ono v případě Wolves se o nějaký pevně semknutý tým stejně nejednalo, jak jsme zjistili vzápětí po našem vstupu. Spíše naopak. Jejich hřiště, velká textilka s opravdu dokonalou atmosférou, byla spíše předmětem sváru kvůli pořádání komerčních akcí za peníze a členové byli spíše, než parta, několik individualit s chutí si občas zastřílet.
 
 
Na akci jsme s sebou vzali Míšu Kuličku a jeho bráchu Vášu s Barakud. Od Míši jsem se dozvěděl, že byl trochu smutný, že jsme vstoupili do Wolves, Barakudy nám prý chtěli nabídnout, aby jsme se přidali k nim. Stane se.  Noha pořád pobolívala, octanový zábal však fungoval, bandáž rovněž tak proč nevyrazit do války jejíž trofejí měl být Macův samurajský meč. 
 
 
Ale zpět k boji. Byla to slušná řežba a moje další možnost vyzkoušet sekundární TPX bouchačku na kterou jsem byl patřičně hrdý. Krátce po příjezdu jsem s ní rozstřelil nějakou starou lampu, abych prezentoval její moc a sílu. Na akci jako takovou se sjela velká směska různých bojovníků, z nichž mnozí měli potřebu testovat jak rychle vystřílí co nejvíce kulí ze své bandasky. I to se stane. Aspoň to všude kolem lítalo o 106. Nějaký komik zase vyzkoušel jaké je to bojovat s karnevalovou maskou. Vypadal spíš trapně, než bojovně. 
 
 
Zakuklený sniper se slušně nahuleným kvérem zase dvakrát vyzkoušel, jak se snadno trefit do mého bůčku a můj bok tak dvakrát vyzkoušel jak mu chutná dobře mířená střela. Až jsem si lehce vykvikl. Podobně jako když jsem několikrát nešikovně došlápl na bolavou nohu.Mimochodem omlouvám se těm nebožákům v hloubce pode mnou, které jsem s vrcholu zídky pokropil naslepo dlouhou dávkou. Bylo to asi nepříjemné krupobití paintballových kuliček. Podle jejich nadávek ne moc příjemné. 
 
 
AnduliT aka Bojový Muck střílela jednu fotku za druhou, natočila několik záběrů na kameru, odpískala start hry a špulila smyslně ústa. Do oběktivu foťáku... říká tomu muck fotka. Od nejednoho bojovníka si tak vysloužila nabídku k sňatku. Já jsem si docela pokecal s tím velkým... Mastodontem. Povídal mi, že byl na několika opravdových misích, že paint je fajn, jen kurví skutečné vojenské zvyky, díky kterým má v reálu bojovník šanci přežít. Paintballkou totiž husté křoví, nebo desku z umakartu neprostřelíš, ostrou zbraní ano. 
 
 
Navíc na tuto akci jsem poprvé vytáhl svojí rodinu, tedy manželku a obě dcerky, který jí strávili v zázemí a bavili se sbíráním kuliček různých barev. Nejeden válečník je podaroval. Přítrž jejich zábavě nakonec ukončily kecy členů nějakého týmu, znějící něco v tom směru, že určitě sbírají kuličky pro tatínka, aby měl čím střílet, které byly míněny smrtelně vážně. Někteří lidé jsou tak trochu kundy.
 
 
P.S. Sbírka kuliček holčičkám vydržela asi čtvrt roku než se z ní stala nevábně vypadající, zdeformovaná relikvie, kterou manželka vyhodila do popelnice.
 
Meč cti 
Lokace: fabrika Libá)
Date: 26.7.2009
Pořadatel: Wolves of Rivia
Woodbolová přestřelka
 
PROFIL FOTO (011)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 10. X-Com
Paintballový deník (následující akce): 12. Trénink dobývání objektu
 
ODKAZY: 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]