ProfilyDuo Battle (15 - 16. 8. 2009)

 

 
Viggo z Lovců lebek je pohodář, jak jsme zjistili během naší sedmé akce, kdy jsme do Roudnice vyrazili s MacGyverem. Proto jsme se na jeho sádek u Roudnice náležitě těšili. Možná až moc.  
 
Ten víkend se tam totiž měla odehrávat dvoudenní akce s dvěma rozdílnými bitvami. V lese a v sádku. Akce na pohodu, žádnej stres. Bohužel, díky účasti na Sigfriedově linii jsme přišli o sobotní hru v lese a do sádku jsme dorazili až s přichozím večerem, kdy už byla zábava v plném proudu. Nějak jsme do ní nezapadli a tak jsem celý večer strávil tlacháním, během kterého jsem se nejednou dozvěděl, že Barakudy s kterýma kamarádím, se urvaly od svého bývalého týmu SGB a že nejsou tak fajn, jak se zdají, což mě celkem sralo. Tehdy jsem ještě neznal podstatu paintballových žabomyších válek a averzí.
 
 
Srát na to, šel jsem spát do stanu, který jsme s Ankou postavili pod jabloní (popadaná jabka mocně tlačila do hrbu), aby jsme s příchozím novým značně slunečním dnem mohli nastoupit do pásma miniher v sádku, kde jsme ostatně válčili i minule. Ostatně jak jsem vyrozuměl, hlavní tahák tohoto válčení se odehrál včera. Dnes se jednalo jen o takové komorní picání pro ty co zůstali. Celý plac spíš připomínal prázdninový kemp .
 
 
Pálilo (kurevsky pálilo) slunce a dostavila se lenost. Neskutečná lenost. Zemřel jsem nedůstojně. Schytal jsem dvě prdy do hledí masky. Být to v reálu mám o dvě oči víc. Jo, tak nějak to bylo. Navíc mě to ani trochu nebavilo. Snad poprvé v mé paintballové kariéře. Jako jednotlivec jsem byl pochopitelně slátanej do nějakého celku, který se bez velení a tím pádem beze smyslu snažil, aby organizovanější protivník nevhodil bombu do domečku, který jsme bránili a poprvé mě hra krutě nebavila. Nebavila s velkými písmeny. 
 
 
Oproti nedávnému MPCC, kde bitva probíhala podle nějakých pravidel a všichni spolubojovníci díky velení věděli co mají dělat, to bylo markantní rozdíl. Nechutné parno zmrvené náladě taky příliš nepřidalo. A pak že sluníčko dobíjí baterky. Vymluvil jsem se tedy na došlou baterku v E-Gripu a to celé trápení raději ukončil s tím, že místo chaotického střílení si příště raději zaválčím a že do Roudnice se už nějakou tu dobu nepodíváme. Ostatně sám Viggo zmínil, že to je na woodsballu to parádní... nechce se ti, můžeš se na to klidně vysrat a nikdo tě nebuzeruje. Že tohle je paint na pohodu.
 
 
Tak jsme pohodově odjeli a v autě několikrát za sebou frčela pecka od Billyho Idola Rusted from the Rain. Tato paintballová neděle se prostě nevyvedla. Na militárku jsem jí v komentářích zhodnotil jedním slovem: "Relax". A poučení? Nikdy nemá cenu se dopředu na něco moc těšit. Osud je svině.
 
Duo Battle 
Date: 15 - 16. 8. 2009 
Lokace: Roudnice nad Labem
Organizátor: Lovci lebek
Woodsballové soubor miniher
 
PROFIL FOTO (015)
 
 
Paintballový deník (předchozí akce): 14. Sigfriedova linie 2  
Paintballový deník (následující akce): 16.  Cínoví vojáčci
 
ODKAZY
 
 
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]