ProfilyVladan, tým Trója

 

 
Do třetice všeho dobrého... čtvrtá přišla smrt! (1993): Stalo se to už v šerém dávnověku, někdy během minulého století. Byl jsem hodně mladý a měl jsem dost naivní a opravdu velmi romantické představy o válce a válčení vůbec. V té době vyšel v Čechách (konkrétně v časopisu Reflex) první článek o paintballu a já si ho naprostou náhodou přečetl. Simulace válečného konfliktu, boj muže proti muži, jen ten lepší přežije. Jo! Tohle je to co jsem celý život hledal! Okamžitě jsem si zjistil adresu nejbližšího paintballového hřiště a hned první sobotu vyrazil na bojiště.
 
Na paintballovém hřišti v Řeporyjích jsem vyfasoval pistoli s deseti náboji, dalších deset jsem strčil do kapsy, nasadil si brýle dost podobné těm co používají soustružníci u frézy a vyrazil do boje. První hra, super! Dostal jsem jednoho chlapíka hned na třetí ránu a ještě jsem stáhl vlajku nepřítele. Druhá hra, taky super! Sice jsem nikoho netrefil a naopak byl jsem vyřazen zásahem do ruky, ale z takového zranění bych se rychle vyléčil a navíc, zase jsme vyhráli. Třetí hra, naprosto perfektní! Jednoho chlapíka jsem trefil a jednoho dokonce zajal! Moje nadšení ze hry rostlo stejně rychle jako moje sebevědomí bojovníka. Byl jsem dobrý. Ne! Byl jsem nejlepší! Čtvrtá hra, hodně odvážným přesunem jsem se dostal do boku nepřítele a před jeho zoufalou palbou jsem se kryl za malým dřevěným domkem. Měl jsem vynikající pozici, perfektní kryt a nepřítele už stačilo jen dorazit. Opatrně jsem vykoukl zpoza rohu a začal hledat první terč. 
 
Nejsem si jistý co jsem zaregistroval první, jestli náraz, nebo zvuk - takové praskavé „plesk“. Ale vím, že zároveň s tím se mi přes celé ochranné brýle rozprskla paintballová kulička. Fyzicky to moc velká rána nebyla, ale pro psychiku to bylo strašné. Právě umřel. Všechny moje romantické představy o válce a o mé vlastní nesmrtelnosti byly v háji. 
Už si nepamatuju jak dlouho mi trvalo než jsem to rozdýchal, ale vím že ještě ten večer jsem ukecal bráchu a hned druhý den ráno jsme vyrazili na druhé paintballové hřiště do Masečína. A od té doby mně už paintball nepustil :)
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]