ProfilyBobull, tým Nordic Area

 

 
Friendly fire (2007): Paintballu se věnuji již třetí sezónu. Za tu dobu proběhla spousta krásných akcí, ale poprvé je prostě poprvé a dodnes na tu svou  prvotinu rád a s úsměvem vzpomínám.
 
Bylo to před třemi lety v říjnu, kdy mne oslovil kamarád, jestli bych si s ním a pár dalšími kamarády nešel zahrát paintball. Zbraně a výbavu prý zajistí, jen oblečení mám mít vlastní. Týden před akcí jsem tak začal poznávat liberecké armyshopy a pořídil si slušivé jehličky (vz:60) i s apartní čepičkou. V podvečer akce,  když se den D přiblížil,  počáteční nadšení vystřídala lehká nejistota, zdali mi to půjde a budu za hrdinu, nebo…  A tak  jsem si v duchu přehrával nejlepší akční scény z Ramba a nemohl dospat.
 
 Hrálo se v lokalitě Svébořice v bývalém vojenském prostoru Ralsko. Při rozdělování zbraní mne hned na první pohled zaujal nevzhledný bambulovitý zásobník a lehce „použitá „ maska, ale toaletní papír je mocné čistidlo a  tak jsem se přes estetiku a hygienu rychle přenesl. 
 
A začala hra… Polovina nás vyběhla do ruin vegetací prorostlé bývalé ubytovny našich bývalých východních přátel a snažila se zorientovat, přičemž se dokonale rozprchla. Při čekání na nepřítele udělal stoupající adrenalin své a naše masky se začaly slušně mlžit. Rozeznat kdo je kdo začal být vážný problém a taky jsem nevěděl, kde jsem, a kde jsou ostatní. Vydal jsem se tedy na průzkum „mlhou“ a  najednou střelba,na mne. Naštěstí mne „nepřítel“ napoprvé netrefil a tak začala zběsilá přestřelka. Tisíce kuliček lítaly tam a zpět, dokud se mu nezasekla zbraň. Chystal jsem se tedy zasadit poslední drtivý úder a získat tak svůj první skalp ale… Protivník začal nadávat na zaseklou zbraň a já poznal že se stala chyba. Letmý pohled stranou na dalšího kolegu klepajícího si na čelo náš omyl potvrdil- friendly fire.  Ale ve válce se to prý stává běžně… No, pak už šla hra normálně a já s sebou vzal na mrtvoliště jednoho z protihráčů.
 
Celý den jsme si užili a přivezli si s sebou pár krásných pestrobarevných modřin. A pak mě asi po týdnu začal svrbět pravý ukazováček…  
 
(profil byl napsaný v roce 2010)
 
 
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]