ProfilyVoves, tým S.P.A.S.

 

 
Paintballová závislost (2002): Můj první kontakt s paintballem proběhl přibližně dva roky po Milléniu. Kamarád tehdy půjčil od známých pumpy ZGP a ve třech lidech jsme vyrazili do jedné opuštěné vojenské ubikace. No, zážitek to byl neuvěřitelný a závislost prakticky okamžitá! 

 

Problém byl ale v tom, že se tehdy v okolí nepohyboval nikdo, kdo by se paintballu věnoval a mí přátelé se mi pomalu začali vyhýbat, neb jsem lanařil, co mělo ruce nohy. Až jednou se mi náhodně podařilo sehnat kontak na kluka, jenž patřil ke skupině, která čas od času střílí vůkol Příbrami. Slovo dalo slovo, dali jsme si schůzku, kde mne zasvětil do základů paintballu a já si od něj koupil svojí první zbraň Spyder Victor. Hned jako svůj první paintballový počin jsem uspořádal, dá se říci, že již Biggame, neb se nás sešlo kolem šedesáti. Opět se prokázala chytlavost paintballu, protože čtyři z deseti známých, které jsem pozval, si do čtrnácti dnů pořídili vlastní vybavení. Podobná akce se mi podařila zorganizovat pak ještě jednou, ale pořád né a né dát dohromady nějakou organizovanější skupinu na častější střílení. 
To se povedlo až po nástupu do nového zaměstnání, kde jsem poznal Salfu. Pozval jsem ho na sobotní střílení a s sebou vzal ještě dva kamarády, Chica a Baču. Opět zafungovala okamžitá paintballová závislost, kluky to chytlo a na třetí střílení už jeli s vlastní výbavou. Netrvalo dlouho a dali jsme dohromady náš vlastní paintballový tým Special Paintball Assault Squad, který na scéně military paintballu operuje více než čtyři roky.
více paintballu >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]