ProfilyTransparency International proti kroku bývalého ministra

 

Mrtvola Dobešovy ministerské kariéry ještě nestačila vychladnout a už se jeho rozhodnutí snaží zvrátit nevládní organizace. Česká pobočka Transparency International vyzvala nového (zatím nejmenovaného) ministra školství, aby přezkoumal a přehodnotil rozhodnutí Josefa Dobeše v kauze právnické fakulty v Plzni. Představitelům Transparency International se nelíbí, že Dobeš, navzdory posudku Akreditační komise, prodloužil akreditaci této škole zprofanované mnohými skandály s „rychlostudenty“.  
 
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]