ProfilyOdvolání bylo odvoláno z programu

 

Všeobecná zdravotní pojišťovna nebude mít nové řídící pracovníky, ačkoliv se o to pokusily vládní Věci veřejné a opoziční ČSSD. Zatímco Věci veřejné požadovaly odvolání Pavla Horáka, ředitele VZP, ČSSD se zaměřila na předsedu správní rady Marka Šnajdra, poslance za ODS. Přitom návrh na  Šnajdrovo odvolání zazněl již minulý prosinec, ale ani tehdy se o tomto bodu nehodlala správní rada pojišťovny bavit. Podstata obou návrhů je podobná, zatímco VV upozorňují na Pavla Horáka v souvislosti s aférou s odposlechy Bém – Janoušek, snaha odvolat Šnajdra je sociálními demokraty že tento muž vlastně řídí ředitele Horáka. Vzato kolem a kolem, odvoláním ředitele by se splnily oba požadavky, ale ODS asi ví, proč si Horáka na postu nechat.   
 
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]