ProfilyČeští rekordmani (28.11.2011)

Kdo se na dodání nekvalitní strusky, sloužící jako podklad pro novou dálnici, napakoval?  Ředitelství silnic a dálnic tomu budou věnovat zvýšenou pozornost. Lidi zatím budou hopsat na nekvalitní dálnici, poslochat žvásty, že je to pro jejich dobro, aby jezdili pomalu a bezpečně a věnovat pozornost dalším rekordům, nad kterými zůstává rozum stát.

Politici konečně vymysleli dobrou věc. Vzniká centrální registr přestupků. Bude evidovat drobnou kriminalitu a drobné krádeže se budou nasčítávat, aby se pak mohly stát trestným činem. Nepřizpůsobiví se budou muset přizpůsobit a lidi kradoucí aby se nažrali, budou tak mít postaráno o státní stravu ve výchovných zařízeních. Ostatně Češi jsou rekordmani v kradení v obchodech po celé Evropské unii. Magneti už nemají co krást a tak rozebírají parkující auta. Sběrny rádi vykoupí i nějaký ten katalizátor výfuku, či jiné železné součástky. Krade se víc a víc. Krade se cokoliv a na jakékoliv úrovni. Od státních zakázek až po hašlerky za pár kaček. Zvládneme i světový rekord?
Češi už nejsou rekordmani v chlastání piva v hospodách. Spotřeba na hlavu klesla o 16 litrů.  Tomu se neříká uvědomělost, či touha po zdravějším životním stylu, tomu se říká mít hluboko do kapsy.  A právě tento jev stojí i za vzestupem dalšího smutného rekordu se jménem Domácí násilí. Chlast, drogy nedostatek peněz je většinou příčinou a hodně drsná „italská domácnost“, důsledkem.
Politici se staví k nápadu, aby se letiště jmenovalo po Havlovi negativně. Po Havlovi se tak budou jmenovat školy, nebo nějaké ulice a náměstí. Do módy se možná vrátí i svérázný účes „na Havla“ a možná i postmrtně přejmenují Karla Havlíčka Borovského, na Karla Havla Borovského. Ne, to už není projev úcty, to je čistý populismus.  Tady však Česko rekord nedrží. Populistická hysterická šou spojená s pohřbem diktátora Kim Čong-ila naše populistické projevy strčí v pohodě do kapsy. Co bude jejím vyvrcholením. Odpálí Korejci místo čestné salvy atomovku?
Komanč Filip může být v klidu. Převládá názor, že za svou kondolenci do Koreje by mohl být soudně popotahovaný, kdyby obdivně a konkrétně gratuloval tamnímu režimu k likvidaci desetitisíců lidí, které má na svědomí. A to on přeci nenapsal. Je otázkou, kdyby někdo takto veřejně kondoloval neonáckům k úmrtí Hitlera. To by ho asi policajti vzali pěkným hákem.  Tomu se neříká kuriozita. Tomu se říká dvojí metr.
Vietnamcům žijícím v Česku zase chybí džungle a tak zde pěstují čím dál tím víc trávu. A protože jsou podnikaví a pracovití, tak s ní čile obchodují.  Rekordmani sice nikdy nebudou, ale hulí se čím dál tím víc. Kdy se bude tráva kolkovat a stát si na ní přirazí silné spotřební daně s varováním ministerstva zdravotnictví, že hulení škodí zdraví???
V našem státě plném rekordů je možné všechno, pod což by se mohl podepsat i náš prezident svým zlatým chilským perem.
 

 

 

více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]