ProfilyVadí – nevadí... líbí – nelíbí! (21.11.2011)

 

Všeobecná z pojišťovna koupí další akcie IZIPu, tedy zdravotních knížek. Asi taky chtějí na golf do Dubaje. Golf je in a jak jste se včera dozvěděli, část peněz šla právě tam. A pak že zdravotnictví nemá prachy. 

 

Tak nám začal pracovní týden. Policisté si dali tu práci a našli ztraceného děkana plzeňské právnické fakulty (vyšlápl si na čundr), po netu lítají další podvodnické maily a z oběhu mizí peníze. Už skoro 3 miliardy. Nemizí však v černé díře jak je tomu třeba u státních dotací, nebo zakázek, ale pod polštářem. Češi šetří, aby měli po dalším zdražení co do huby. Ekonomům se to nelíbí. Lidi by měli utrácet. Pokud mají ještě co. Pražská burza je na dně. Budou muset podražit i burizony. Do systému se sice pokusila přispět matka s nevlastním synem několika falešnými tisícovkami vyjetými z kopírky, ale to se zase nelíbí policii. Paní Kalouskové se jistě nelíbí, že bulvár načapal jejího starého, jak s kytkou stepuje u luxusní rezidence na Vinohradech. Že by si šel s nějakou roštěnkou zahrát vadí nevadí? No co, Kalous ušatý je přece noční pták. Odborářům se nelíbí, jak to tady chodí a tak se rozhodli vydat se na demonstrační pochod. Kupředu levá, zpátky ni krok. Hasičům se zase nelíbí, že vyjeli z planému zásahu. Pálit listí se sice nesmí, ale zapálit starý barák, aby se udělalo místo pro novostavbu je ó ká. Dokonce ani hasičům se to hlásit nemusí. V Rychvaldu si zase jeden z jeho obyvatel dal nad barák nápis Arbeit macht Frei. Lidi jsou pobouřeni. To je ale asi to jediné co můžou dělat. Úředníkům obvodních pražských soudů se nelíbí, že je čekají rozsáhlé kontroly, kvůli úřednici obvodního soudu prahy 10, která přesouvala prachy ze soudní úschovy do své kapsy. Pražským radním z ODS se už nelíbí kamarádství s ČSSD a tak jim vypověděla koaliční smlouvu. Hoši z Top 09 prý budou větší kámoši. Socanům z Lounska se nelíbí být v ČSSD. Paroubek se svou novou stranou bude prý lepší kámoš. Fotbalistům se nelíbí, že zaplatí dvě mega za to, že vykřikovali: „Radek Drulák je čur.k,“ školákům se nelíbí, že budou pokusnými králíky v testu ministerstva zdravotnictví a řidiče sere stále dražší a dražší nafta. A to se ještě propálilo že výroba jízdenek na MHD je dvojnásobně předražená a hlavně, že do společného balíku EU zalepíme o nějakých šest miliard víc, než bylo původně plánováno. Co se bude zdražovat tentokrát, aby na to bylo? Mohli by jsme zdanit dýchání prvotřídního Českého vzduchu. Oblasti postižené smogem budou mít slevu. A to se přece vyplatí!

 

více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]