Profily...a s půlnocí přišel Batman

 
Vyvrcholení trilogie Christophera Nolana přitahuje už pár dní značnou mediální pozornost. Znásobenou krvavým řáděním dalšího vyšinutého amerického puberťáka, který si z jedné půlnoční americké premiéry udělal svou soukromou střelnici.
 
A tak zatímco si milovníci konspirací dávali tuto tragickou událost do kontextu s řáděním jiného střílejícího magora (norského Breivika), které se odehrálo téměř přesně před rokem, třetí Nolanův Batman začínal počítat první ztráty. Mnoho kin plánované premiéry zrušilo. Jako kdyby za pokřivenou morálku mnohého Amíka, mohl film.
 
 
Tady jsme naštěstí v Česku, kde se na podobné excesy „nehraje“. A tak se s příchodem půlnoci mezi pětadvacátým a šestadvacátým červencem otevřely sály mnohých kin s nabídkou půlnoční premiéry očekávaného bockbusteru. (RECENZI najdete ZDE). A Bio Oko, bylo jedním z nich. Beznadějně vyprodaným. Batman prostě táhne a v tomto případě dokáže i vzdorovat téměř socialistické revoluci vyvolané nadmíru vyvinutým žoldákem, slyšícím na jméno Bane. To ale nechme stranou a ponořme se do atmosféry půlnoční šou.
 
 
Bio Oko bylo narvané k prasknutí. Tak mocně, že Batmana chtiví fandové vydýchali skoro všechen čerstvý vzduch. Již od desáté hodiny večerní se předsálí kina poctivě plnilo a cedule u vstupu i kasy dávno již hlásali do světa, že je vyprodáno. Beznadějně vyprodáno. Není divu, že místní bar fungoval na plné obrátky. Za pípu stříkající do plastových kelímků litry piva musela zaskočit i Catwoman. Bič a drápy si zapomněla doma, ale ke spokojenosti všech, hlavně fotografů, roztáčela jedno pivo za druhým. 
 
 
V předsálí samozřejmě nechyběli ani tématicky příbuzné prodejní stánky. Divák si tak zde se slevou mohl pořídit komiks, včetně premiérové reedice Millerovy pecky Návrat temného rytíře (pro ty, kteří nerozeznají komiks od kresleného návodu na použití vakuové pumpy poznamenejme, že se jedná o přelomové komiksové dílo z roku 1986), nebo trika s Batmanovskými motivy od firmy geekshop.cz. Jeden z nakupujících se prodavačce jejíž batmanský znak na triku, se díky jejím ženským přednostem nádherně vydouval, nezapomněl pochlubit, že má i batmanské trenky. Svůj striptýz nedokončil. S předzvěstí otevírajících se sálů začali kolem brouzdat doktoři a sestřičky.
 
 
Proč zrovna zdravotnický personál? Čekali snad organizátoři této netopýří akce šíleného českého střelce se vzduchovkou, popřípadě paintballovou, či airsoftovou zbraní? Ne. Zdravotnický personál byl proto, že kousek filmu se odehrával v nemocnici. Ups. To bylo trochu šlápnutí vedle. A ani magor se zbraní nedorazil. Místo něj se však objevil jiný se svářecími brýlemi, který zapózoval přítomným reportérům a tvrdil že je superhrdina s nějakým debilním jménem, který sice nemá s Batmanem nic společného, ale koho to štve. Užil si svých pár sekund pozornosti. Podobně jako kozatá netopýří žena, která rovněž dorazila.
 
 
Program, který začal po jedenácté hodině byl stylový.   Uvedla jej epizoda z Batmanovského seriálu ze šedesátých let, kde byl Riddler (Hádánkář), spousta Bat věcí a Batman trsající ve stylu Travolty z Pulp Fiction. Diváci, u vstupu obdarovaní speciálním výtiskem Gothamských novin a plackou, měli důvod k veselí. Obzvláště, když z džusu zfetovanému Batmanovi vzali policajti klíče od auta, aby nemohl řídit. LOL! Přednáška o netopýrech, následující před filmem už byla zábavná méně. Ještě že trvala jen tři minuty. Vyhlášení soutěží o trička a dvě komiksové knihy od firmy Crew a už to konečně přišlo...
 
 
... s půlnocí přišel Batman. Temný rytíř povstal, aby se postavil brutálnímu plánu hromotluka Banea. Na Gotham City se totiž řítí bouře. A ti co vyrazili do Bio Oka jí mohli té půlnoci a následující necelé tři hodiny zažít. Na vlastní oči.  
 
 
Batman - beznadějně vyprodáno. Do sálu se dokonce musely přidávat místa. Temný rytíř nepovstává, ale kraluje!
 
 
"Dávej bacha, drahá! Vyletí ptáček... tedy BATMAN!"
 
 
Bat milenka? Bat fanynka? Bat maminka? Kdo ví. A není to vůbec jedno???
více ze společnosti >>
FBSpolupráce

Zajímá Vás psaní nebo máte zájem o reklamu? Kontaktujte nás na info@totalmag.cz.

Facebook

O projektu

Totalmag magazín je rozsáhlý projekt s vizí tzv. „virtuální trafiky“, v níž najdete neustále přibývající počet zájmových magazínů z různých odvětví společenského života a zábavy. Od politiky, společenských témat, přes kulturu v podobě filmů, komiksů, nebo hudby, až po různé volnočasové aktivity a zábavu reflektující nejen současné dění. Všechny spojitosti z těchto zdánlivě nesouvisejících témat pak shromažďuje kalendář, který z nich, postupem času bude tvořit raritní kroniku našich dní.

Originální konvice a hrnečky | PPC kampaně | Masivní originální nábytek | Tepelná čerpadla | Realizace Optimalizace pro vyhledávače (SEO), aplikace pro internet, eshopy, individuální projekty [smartdog.cz]