Potřebujete kontaktovat Cetelem? Vše o Cetelem kontakt najdete zde!

Cetelem Kontakt

Cetelem: Rychlý kontakt

Potřebujete s něčím rychle poradit? Cetelem vám nabízí hned několik možností, jak se na nás obrátit. Zavolejte nám na zákaznickou linku, kde vám naši operátoři rádi pomohou s vašimi dotazy. Pokud preferujete psanou formu, napište nám na emailovou adresu. Na vaše zprávy odpovídáme co nejrychleji. Pro ty, kteří preferují online komunikaci, je tu náš chat. Spojte se s námi prostřednictvím webových stránek a získejte odpovědi na vaše otázky v reálném čase.

Telefonní číslo Cetelem

Potřebujete se spojit s Cetelem? Není nic jednoduššího! Pro komunikaci se zákazníky slouží zákaznická linka s telefonním číslem +420 257 080 080. Operátoři jsou vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 18:00.

Pro urychlení komunikace si prosím připravte číslo vaší smlouvy nebo rodné číslo. Cetelem se snaží vyřizovat hovory co nejrychleji, i tak se ale může stát, že budete muset chvíli počkat.

Kromě telefonického kontaktu můžete Cetelem kontaktovat i písemně na adrese Cetelem ČR, a.s., Vyskočilova 1422/1a, 140 00 Praha 4 nebo elektronicky na emailové adrese info@cetelem.cz.

E-mail na Cetelem

Pro rychlou komunikaci s Cetelem můžete využít jejich e-mailovou adresu. Na dotazy ohledně vašich smluv, splátek a dalších produktů vám odpoví na adrese zakaznicke.centrum@cetelem.cz. Nezapomeňte uvést vaše identifikační údaje, aby vám mohli co nejrychleji a nejefektivněji pomoci.

Online formulář Cetelem

Společnost Cetelem se snaží svým klientům co nejvíce zjednodušit vyřizování finančních produktů. Proto nabízí možnost vyplnit žádost o půjčku online z pohodlí domova. Online formulář Cetelem je přehledný a intuitivní, takže ho bez problémů zvládne vyplnit každý. Stačí zadat základní osobní a kontaktní údaje, požadovanou výši půjčky a dobu splatnosti. Systém vám následně spočítá předběžnou výši splátek. Pokud budete s nabídkou spokojeni, můžete ihned pokračovat v žádosti o úvěr. Celý proces vyřízení půjčky online je rychlý, bezpečný a diskrétní.

Pobočky Cetelem v ČR

Cetelem momentálně neprovozuje klasické pobočky v tradičním slova smyslu. Všechny služby a produkty jsou k dispozici online nebo telefonicky. Klienti se s případnými dotazy mohou obrátit na zákaznickou linku nebo využít kontaktní formulář na webových stránkách. Cetelem se zaměřuje na moderní a dostupné finanční služby, proto vsází na online prostředí a maximální komfort pro své klienty.

Sociální sítě Cetelem

Cetelem je vám nablízku i na sociálních sítích! Sledujte naše profily na Facebooku a Instagramu, kde najdete užitečné tipy a rady ze světa financí, aktuality o našich produktech a službách, a také soutěže o zajímavé ceny. Pravidelně sdílíme příběhy našich klientů a novinky ze světa Cetelem. Neváhejte se s námi spojit a zapojit se do diskuze! Těšíme se na vás.

Publikováno: 09. 06. 2024

Kategorie: finance

Autor: RomanSimek

Tagy: cetelem kontakt | kontaktní informace na společnost cetelem