Samsung Galaxy S23 FE: Přichází dostupnější vlajková loď?

Galaxy S23 Fe

Displej: AMOLED s vysokou obnovovací frekvencí

Telefon se může pochlubit AMOLED displejem, který je zárukou živých barev, hluboké černé a skvělého kontrastu. Díky vysoké obnovovací frekvenci 90 Hz nebo dokonce 120 Hz je posouvání obsahu a hraní her neuvěřitelně plynulé a bez sekání. Displej je chráněn odolným sklem, které ho chrání před poškrábáním a nárazy. Jas displeje je dostatečně vysoký pro pohodlné používání i na přímém slunci.

Výkonný procesor pro plynulý chod

Zažijte bleskovou odezvu a plynulý chod i při náročných úkolech. Náš telefon je vybaven výkonným osmijádrovým procesorem, který si hravě poradí s hraním her, streamováním videí i multitaskingem. Už žádné zasekávání nebo zdlouhavé načítání. Moderní procesor v kombinaci s optimalizovaným softwarem zajišťuje bezproblémový chod a maximální využití potenciálu vašeho telefonu. Ať už upravujete fotografie, brouzdáte po internetu nebo pracujete s náročnými aplikacemi, náš telefon vás nezklame.

Fotoaparáty srovnatelné s Galaxy S23

Samsung Galaxy S23 se může pochlubit skvělým fotoaparátem, ale na trhu existuje silná konkurence. Mezi telefony srovnatelnými s fotoaparátem Galaxy S23 patří iPhone 14 Pro, Google Pixel 7 Pro a Xiaomi 13 Pro. Všechny tyto telefony nabízejí špičkové fotoaparáty s vysokým rozlišením, optickou stabilizací obrazu a pokročilými funkcemi pro zpracování obrazu.

Výběr nejlepšího fotomobilu pro vás závisí na vašich individuálních preferencích a potřebách. Pokud hledáte telefon s nejlepším fotoaparátem na trhu, pak jsou iPhone 14 Pro a Google Pixel 7 Pro skvělou volbou. Pokud hledáte telefon s vynikajícím fotoaparátem za dostupnější cenu, pak je Xiaomi 13 Pro dobrou alternativou.

Baterie s dlouhou výdrží a rychlým nabíjením

V dnešní době chytrých telefonů a dalších mobilních zařízení je dlouhá výdrž baterie jedním z nejdůležitějších faktorů pro uživatele. Nikdo nechce být uprostřed důležitého hovoru nebo hry, když mu najednou dojde šťáva. Naštěstí výrobci si tuto potřebu uvědomují a neustále vyvíjejí nové technologie pro baterie s větší kapacitou a efektivnějším využitím energie.

Kromě dlouhé výdrže je stále důležitější i rychlost nabíjení. Technologie rychlého a ultrarychlého nabíjení nám umožňují nabít naše zařízení během několika minut a zkrátit tak dobu strávenou u zásuvky. Ať už tedy hledáte telefon s baterií, která vydrží celý den, nebo s technologií, která ho nabije během chvilky, na trhu najdete mnoho skvělých možností.

Odolnost proti vodě a prachu dle IP68

Zařízení splňující normu IP68 se můžou pochlubit nejvyšší úrovní ochrany proti vodě a prachu. První číslice “6” značí kompletní prachotěsnost, takže se do vnitřku nedostanou ani ty nejjemnější částečky. Druhá číslice “8” zaručuje odolnost proti ponoření do vody. Konkrétní hloubka a doba ponoru se liší dle výrobce, proto je vždy nutné ověřit si tyto parametry v manuálu. Obecně platí, že zařízení s certifikací IP68 zvládnou náročnější podmínky, jako je déšť, polití, nebo třeba i pád do bazénu.

Moderní design a kompaktní rozměry

V dnešní uspěchané době, kdy se klade důraz na praktičnost a styl, hraje design a velikost spotřebičů klíčovou roli. Moderní domácnosti vyžadují produkty, které nejenže splní svůj účel, ale také esteticky zapadnou do jejich interiéru. Kompaktní rozměry spotřebičů jsou pak v menších bytech doslova nutností. Umožňují maximálně využít každý centimetr prostoru a zároveň zachovat vzdušnost a eleganci. Výrobci si tyto požadavky uvědomují a přicházejí na trh s inovativními produkty, které v sobě snoubí moderní design, pokročilé technologie a kompaktní rozměry.

Dostupnost a cena Galaxy S23 FE v Česku

Oficiální datum uvedení Samsungu Galaxy S23 FE na český trh zatím neznáme. Podle spekulací by se tak mohlo stát koncem roku 2023, případně začátkem roku 2024. Cena telefonu prozatím nebyla oficiálně oznámena. Očekává se, že se bude pohybovat okolo 18 000 Kč za základní verzi. Galaxy S23 FE bude dostupný u všech velkých prodejců elektroniky a mobilních operátorů.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: technologie

Autor: RomanSimek

Tagy: galaxy s23 fe | model telefonu samsung galaxy s23 fe