UFO budí mezi lidmi rozpaky už spoustu dlouhých let

Vesmír, to nejsou pouze družice, letadla a podobné výdobytky lidské společnosti pohybující se nad našimi hlavami. Tento nekonečný prostor vzbuzuje spoustu otázek týkajících se také existence jiných bytostí. Právě v této souvislosti se setkáte s pojmem UFO, o kterém se v následujících řádcích rozepíšeme více.

  • Unidentified Flying Object.
  • Neidentifikovatelný létající předmět.
  • Mimozemšťané.

Historie UFO mezi lidmi

Tato zkratka, potažmo její význam má ve společnosti určitou tradici a historii. Je pravdou, že větší zájem o UFO přišel kolem druhé světové války. Konkrétně od roku 1947, kdy byly mnohými lidmi a piloty spatřovány různé předměty na nebesích, jejichž vzhled a pohyb nešlo logickým způsobem vysvětlit. Například ve Velké Británii se pro tyto neidentifikovatelné předměty používal název Unidentified Aerial Phenomena známý pod zkratkou UAP.

Bližší informace o neidentifikovatelných předmětech

Pojďme se ale na mimozemšťany nebo chcete-li létající předměty zaměřit trochu více ze široka. V níže prezentovaných otázkách a odpovědích Vám prozradíme, s jakým se můžete setkat dělením, včetně spousty ostatních důležitých informací.

Jaké je dělení podle tvaru?

V tomto případě se může jednat o neidentifikovatelný létající předmět diskového, oválného, podlouhlého válcovitého nebo trojúhelníkového tvaru. Výjimkou ovšem nejsou ani jiné podoby.

Jaké je řazení do skupin podle toho, co lidé zpozorovali?

Jsou to noční světla neboli Nocturnal Lights. Dále jsou to denní disky čili Daylight Discs. Zaznamenány byly také radarové případy označované jako Radar Cases.

Jaké dělení je podle toho, jak se člověk octne daleko od mimozemšťanů?

Tyto situace jsou označovány jako blízké setkání prvního až pátého druhu. Nejčastější platí označení CE1 až CE5.

Jaké jsou mimořádné třídy UFO?

Narazit můžete na třídu A až třídu E.

Co prezentuje třída E?

Jedná se o UFO relativně nemateriálního původu. Obvykle je naráženo na duchovní jevy, popřípadě ty psychotronické. U třídy E se mimo jiné můžete setkat s označením paranormální jev, který je asi každému dobře znám.